Jak otworzyć hurtownię internetową?

Aby hurtownia internetowa sprawnie funkcjonowała, najważniejsze jest dysponowanie dobrym produktem. W takim przypadku można bowiem liczyć na duże zainteresowanie ze strony klientów i ciągłe poszerzanie grona odbiorców. Duży wpływ na odpowiednie funkcjonowanie hurtowni ma także jej organizacja. Jak otworzyć hurtownię internetową i na co zwrócić uwagę?

Organizacja hurtowni a sukces

Warto wiedzieć, że sama strona internetowa nawet dobrej hurtowni tylko w niewielkiej mierze ma wpływ na sukces całej działalności. Największe znaczenie ma bowiem system informatyczny spełniający najważniejsze wymagania. Przede wszystkim powinien być on niezawodny i stabilny, a także generować niskie koszty utrzymania. O ile etap rozruchowy wymaga odpowiednich nakładów finansowych, to już operacyjny etap późniejszy nie powinien być bardzo kosztowny. Ważne jest także, by hurtownia była zintegrowana z narzędziami Google, jak również z programami zewnętrznymi.

Sprawna realizacja zamówień

O sukcesie hurtowni decyduje także odpowiednia integracja z kurierami. Bez niej personel magazynu w końcu zacznie popełniać błędy. Duże znaczenie ma także sprawność realizacji zamówień, przede wszystkim możliwość seryjnej obsługi.

System informacyjny

Ponieważ działalność hurtowni opiera się w dużej mierze na zaufaniu, konieczne jest zapewnienie stałego kontaktu mailowego lub kontaktu SMS. Tylko prowadzenie starannej polityki informacyjnej skierowanej do klientów pozwoli na sprawną realizację zamówień.

Hurtownia Sky-Shop

Wszystkie powyższe wymagania spełnia hurtownia internetowa oferowana przez Sky-Shop. Ponadto z uwagi na ważny aspekt, jakim jest dostępność hurtowni dla klientów, Sky-Shop oferuje aż trzy modele hurtowni. Moduł otwarty pozwala klientowi na wejście do hurtowni i zapoznanie się z produktami i cenami, hurtownia półotwarta umożliwia z kolei zobaczenie produktów i poznanie ceny dopiero po rejestracji. Ostatnim modułem jest hurtownia zamknięta, na którą można wejść dopiero po uprzednim zalogowaniu się lub zarejestrowaniu na stronie powitalnej.

Dlaczego Sky-Shop?

Prócz opisanych już zalet i przystępnej ceny, Sky-Shop wyróżnia się spośród konkurencji także możliwością udostępniania oferty dla klientów hurtowych. Jest to kwestia mająca duży wpływ na sprawne funkcjonowanie hurtowni. Za pomocą Sky-Shop można udostępniać ofertę w pliku XML, CSV, lub Excel. Każdy klient otrzymuje indywidualny plik XML z przypisanym kluczem, co sprawia, że można zawrzeć w nim specjalne rabaty. Ponadto taki plik jest cały czas dostępny na serwerze, by klient mógł posiadać aktualną ofertę hurtowni. Więcej o hurtowni internetowej Sky-Shop na stronie: https://sky-shop.pl/hurtownia-b2b

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz